Naslovnica Sport Još jedan poraz Staklorada

Još jedan poraz Staklorada

277

Ljubljana — Bosanskohercgovački prvak FC Mostar SG Staklorad u drugoj utakmici grupne faze Lige prvaka sa domaćinom Dobovcem je doživio i drugi poraz, ovaj put od domaćina turnira prvaka Slovenije ekipe Dobovec koji je bio ubjedljiv savladavši Mostarce rezultatom 7:2.

Već u 3, minuti Matošević je doveo domaće u prednost. Bilal Jelić je promašio zicer i Vesić je u 14, minuti poravnao na 1:1. Sa dva gola u jednoj, 16. minuti pogodili su Čujec i Mordej, 3:1, što je bio rezultat prvog poluvremena.

U drugom dijelu utakmice pogađali su Mordej, Matošević još dva puta za het-trik, te Fetić za konačnih 7:2.

FC Mostar SG će u posljednjem 3. kolu u direktnom duelu sa prvakom Srbije Ekonomcem odlučivati o direktnom plasmanu u elitnu rundu.